Uysal ,gençlik merkezi inşaatını inceledi

Uysal ,gençlik merkezi inşaatını inceledi

Uysal ,gençlik merkezi inşaatını inceledi

Yer tahsisi Kdz. Ereğli Belediyesi’nce yapılan ve Kemer Mevkii’ndeki 9 bin 912 metrekare alan üzerinde inşa edilecek “Gençlik Merkezi”nin yapım çalışmalarına başlandı. 2016 yılı sonuna kadar bitirilmesi hedeflenen inşaat alanında incelemelerde bulunan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Kdz.Ereğli Belediye Meclisi’nin 05 Haziran 2014 tarihinde Kemer Mevkii’ndeki 9 bin 912,65 metrekarelik alanı “Gençlik Merkezi” yapılması için Spor Genel Müdürlüğüne tahsis etmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago, İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun ile birlikte inşaat alanına giden ve Gençlik Merkezi’nin yapımını üslenen Beykara İnşaat firması sahibi Enver Beykara ile görüşen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Gençlik Merkezi’nin ilçede önemli bir ihtiyacı karşılayacağına vurgu yaparak, “Belediyemiz yer tahsisi konusunda olduğu gibi bu süreçte de üzerine düşeni yapmaya hazırdır” dedi.

Beykara İnşaat firması sahibi Enver Beykara’da, “Hedefimiz Gençlik Merkezi’ni yıl sonuna kadar bitirmektir”şeklinde konuştu.

Okunma Sayısı: 776
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 15:14
banner35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4