UYSAL, UMUDA YOLCULUK PROJELERİMİZ VAR

UYSAL, UMUDA YOLCULUK PROJELERİMİZ VAR
gundemeregli.com-Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Çetin Eser, Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr. Hüseyin Uysal ’ ı ziyaret etti.

Eser, beraberinde Yazı İşleri Müdürü Şaban Atalay ve Muhabirimiz Sadettin Yıldızhan ile birlikte Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek, yaptığı ve yapacağı çalışmalar da başarılar diledi.

UÇAK PİSTİ HARİÇ HER ŞEY YAPACAĞIZ

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal  yapılan ziyarette “Kdz Ereğli’de Uçak Pisti Hariç, Umuda yolculuk projelerimiz var dedi.

Kdz Ereğli´de çok güzel çalışmaların olacağını belirten Başkan Uysal,Ereğlimiz için ne gerekiyorsa yapacağız,”Umuda Yolculuk “projelerimiz var, Uçak pisti hariç Ereğli’de her şey yapılacak, ilerleyen günlerde ilçede bulunan Gazete imtiyaz sahipleri ve basın mensupları ile bir araya gelip bir toplantı düzenleyeceğim, Burada zaten detaylı bilgiyi vereceğim.

BİZ BUNA ÖNEM VERİYORUZ, ÇÖZÜLECEK

Kdz Ereğli’de 65 yaş üstü vatandaşların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen ve Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesine rağmen toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanamaması konusuna ise Uysal, Biz buna çok önem veriyoruz,65 yaş üstü sıkıntısını bugün yarın çözeceğiz şeklinde konuştu.

Okunma Sayısı: 711
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39