VATANDAŞLARIN ARASINDA OLMAK MUTLULUK VERİCİ

Ramazan ayının ilk günü Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftarını yapan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ankara dönüşünde de iftarını vatandaşlarla birlikte açtı.

VATANDAŞLARIN ARASINDA OLMAK MUTLULUK VERİCİ

gundemeregli.com-Ramazan ayının ilk günü Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftarını yapan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ankara dönüşünde de iftarını vatandaşlarla birlikte açtı.

İftar öncesi masaları tek tek gezen Başkan Uysal’a, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Kalay, Fevzi Mazlum ve Sezai Meriç ile Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek eşlik etti. Bin 500 kişilik iftar çadırının tamamen dolması nedeniyle çadır dışına da masalar kuruldu. Başkan Uysal’da çadır dışında vatandaşın arasında iftar açtı.

Uysal iftar sonrası yaptığı çay sohbetinde, “Belediyemizin kurduğu iftar çadırında vatandaşların arasında olmak benim için mutluluk verici. Burada görüyoruz ki, her geçen gün iftar çadırına olan rağbet artıyor. Arkadaşlarımızda talebi karşılamak konusunda özverili bir çalışma sergiliyor. Burada oluşan ortam, birlik ve beraberlik adına son derece önemli mesajlar içeriyor.” diye konuştu.

Yaklaşık 2 bin vatandaşın katıldığı iftar yemeği sonrası sahil boyunda yürüyen ve standtları gezen Başkan Uysal, stant görevlileri ve vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

Okunma Sayısı: 1198
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2014, 07:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39