ZABITADAN ÇEVİK KUVVETLİ KALDIRIM DENETİMİ

Zabıta ekipleri kent merkezinde kaldırım işgali yapan esnafı denetlerken, çalışmalara çevik kuvvet polisi de destek verdi.

ZABITADAN ÇEVİK KUVVETLİ KALDIRIM DENETİMİ
gundemeregli.com-Zonguldak Belediyesi zabıta ekipleri kent merkezinde kaldırım işgali yapan esnafı denetlerken, çalışmalara çevik kuvvet polisi de destek verdi.
Zonguldak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sabah saatlerinde kent merkezinde kaldırımları işgal eden esnafları denetledi. Zabıta ekipleri çay ocağı, lokanta ve kafeterya gibi iş yerlerinin kaldırımlara koydukları masa ve sandalyeler ile bazı esnafların dükkânlarının dışına açtıkları tezgâhlarını kaldırdı. Zabıta ekipleri yapılan denetimleri fotoğraflarken, esnafları da kaldırımları işgal etmemeleri konusunda uyardı.
Zabıta ekiplerine denetimler sırasında esnafın olası tepkisine karşı Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı çevik kuvvet polisleri de destek verdi. Zabıtanın arkasında çevik kuvvet polislerini gören esnaflar direnç göstermeden kaldırımlardaki tezgâhlarını ve eşyalarına dükkânlarına aldı. Zabıta yetkilileri denetimlerin aralıksız olarak devam edeceğini ve kaldırım işgallerine müsaade etmeyeceklerini belirttiler.
Okunma Sayısı: 942
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39