AK Parti Kozlu seçim bürosu açılışı yapıldı

AK Parti Kozlu seçim bürosu açılışı yapıldı

AK Parti Kozlu seçim bürosu açılışı yapıldı

AK Parti Kozlu seçim bürosunun açılışı yapıldı. 
Açılış törenine AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Güngör ve partililer katıldı. 
TÜRKMEN: ‘GÖNÜL BERABERLİĞİ OLMAYINCA ÇOK ZOR OLUR’
Gönüllerin bir olması gerektiğini söyleyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “Bazı siyasetçiler mikrofonu alır saatlerce konuşur. Biz burada biriz, bu yörenin insanlarıyız. Bu kadar eziyet, sıkıntı, dert bunlara çare sevgi, gönül beraberliği olmayınca çok zor olur. Ertan Başkanımız başta olmak üzere bu beldeye hizmet eden bütün kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Açacağımız seçim bürosunun hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve dünyadaki mazlumlara da ışık olmasını temenni ediyorum. Onlar da bunu bekliyorlar. Bize sığınmış olan 4 milyondan fazla insanımız var. Bu seçimler sadece Kozlu’yu değil mazlumları da ilgilendiriyor” şeklinde konuştu.
UÇAR: ‘BAYRAĞIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ’
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, “İlçelerimizde ve beldelerimizde seçim süresi içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz seçim bürolarımızı açıyoruz. Sanki Kozlu’da şu anda 31 Mart Yerel Seçimleri akşamı alacağımız zaferin provasını yapıyoruz. Burada seçim bürosu açmıyoruz, miting yapıyoruz. Sağ olun var olun. Bu coşku bu heyecan bizi mutlu ediyor, motive oluyoruz. Kozlu bizim için önemli bir yere sahip. Buraya emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar bir sürü katkıları, emekleri oldu. Geçmişteki yapılanlar geleceğimizin mirası olacaktır. Biz yeni bir dönem başlatıyoruz. 31 Mart akşamı Ali Bektaş başkanımızla ‘Nerede kalmıştık’ diyerek bayrağımızı devam ettireceğiz. Rekor bir oy ile AK Parti bayrağını burada yükselteceğiz. Kozlu’da mega projeleri hayata geçirecek bir başkanınız olacak.
YILMAZ: ‘ARAMIZA NİFAK TOHUMLARI EKMEK İSTEYENLERE İZİN VERMEYELİM’
AK Parti Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz: “İnşallah 31 Mart tarihinde belediyemizin AK Parti bayrağıyla dalgalanmasını birlikte devam ettireceğiz. Sayın genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sizlerin desteğiyle Kozlu’da tekrar şahlanışı, dirilişi gerçekleştireceğiz. Belediyecilik AK Parti’nin işidir. Biz de Kozlu’da başkan olarak hizmet etmeye çalıştık. Şimdi Ali Başkanımız bu hizmetleri tamamlayacak, yenilerini yapacak. Birliğimizi, beraberliğimizi bozmayalım, aramıza nifak tohumları ekmek isteyenlere izin vermeyelim. Kozlu’da iktidar partisinin olmadığı bir belediye olmaz ise çok zorlanacağımızın bilinmesini isterim. Zor dönemlerden geçtik bunları yaşadık” dedi.
TOSUN: ‘REKORU KOZLU’DA KIRACAĞIZ’
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun: “Ali Başkanımızla Kozlu’da başlayan AK Parti serüveni Ertan başkanımız ve Kerim Başkanımızla devam etti. Bugün de Ali Bektaş Başkanımızla bu yola yeniden çıktık. Kozlu yeniden Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Siz Kozlu halkından desteklerini bekliyoruz. Kozlu’yu Zonguldak’ta AK Parti’nin oy oranında birinci ilçe yapacağız. 1 Nisan sabahı Kozlu’da bayrağımızı en tepeye dikeceğiz.”  
BEKTAŞ: ‘BAZEN DELİLİK YAPACAKSIN Kİ BU MEMLEKETTE İŞ YAPASIN’
Son olarak konuşan AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş: “Ben Zonguldak’ta bunları yaşadım. Bana ‘5 yıl boyunca kusura bakmayın başkanım, elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik’ dediler. Ama 5 yıl geçti Zonguldak’a bir şey olmadı. İnşallah Zonguldak’ı da alıp hizmetin nasıl olduğunu göstereceğiz. Ben size duygularımı, gönlümü açıyorum. Projeler anlatılacak. Bugün size proje anlatmayacağım. Bir sürü problem çıkabilir. Ali Bektaş’a kin üzerinden halen siyaset yapıyorlar. Bizim kin, nefret ile işimiz yok. Bizim huzur ve barış ile işimiz var. Size projeleri sunacağım. Söz veriyorum. 24 saat çalışacağım, halkımın her akşam evine huzurlu gitmesi için gece gündüz mücadele edeceğim. Bundan şüpheniz olmasın. Size huzur ve mutlu dolu bir Kozlu vaat ediyorum” diye konuştu.
Bana deli gibi davranıyor diye eleştiriyorlar. Anadolu’da atın iyisine doru, adamın iyisine deli derler. Bazen delilik yapacaksın ki bu memlekette iş yapasın. Bu memlekette kamu yararına kanunu da delmişimdir, mahkemeye de gitmişimdir. Ne yapayım, halkın yararına olanı yaparım. İnsanlarımız yeter ki mutlu olsun. Ama herkes bu işten memnun olacak. Bazılarına göre insanlarını mutlu etmek çok kolaydır. Sahte suratla bakarsan o mutluluğu veremezsin. Allah herkese böyle sevilmeyi nasip etsin. Projelerimizde sıkıntı yok. Polat ağabey ve Hamdi vekillerimiz buradalar. Onlarla oturup Zonguldak’a neler yapabiliriz sohbetinden başka bir şey konuşmadık. 7 aydır sürekli bunları konuştuk. Sizleri çok seviyorum. Belediye Başkanı olsam ne olur olmasam ne olur. Bu kadar seviliyorum, sizlerin yüzüne bakabiliyorum ya o bana yeter. Ama gerçekten sıkıntılı günler geçiriyoruz. Size mutluluk getirmek istiyorum. Ama bunu tek başıma yapamam. Sizler de benimle gece gündüz 31 Mart akşamına kadar çalışma sözü verdiniz. Sağ olun var olun.”

Haber Kaynağı, Gamze Taşdemir

Okunma Sayısı: 1206
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 17:26
banner35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4