AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Yeni Yılı Kutladı

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Yeni Yılı Kutladı

AK Parti Milletvekili Polat Türkmen Yeni Yılı Kutladı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen yeni yıl mesajı yayınlayarak  "Sevinç ve hüzünleri, acı ve kederleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yılı karşılayacak olmanın heyecanıyla, 2019 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. 2019 yılının, tüm milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi. 
Polat Türkmen Mesajında şu görüşlere yer verdi; "İç ve dış mihrakların, ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğine kast etmeye çalışan hain odakların, barış ve huzurumuzu bozmaya yönelik saldırılarını en üst seviyeye taşıdığı 2018 yılında, millet olarak barış ve kardeşliğimizden asla taviz vermeyeceğimizi tüm dünyaya bir kez daha haykırdık. Şer odaklarına karşı mücadelemizin kararlılıkla sürdüğü bir süreçte, sevinçleri ve hüzünleriyle, acı ve tatlı anılarıyla geride bıraktığımız bir yılın ardından, 2019 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanını ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Acılar paylaştıkça azalır, sevinç ve mutluluklar ise paylaştıkça artar. 
Bizler, millet olarak bu bilinçle hareket ederek, acılarımızı paylaşarak azaltacak, sevinç ve mutluluğumuzu da paylaşarak arttırmaya devam edeceğiz. 2019 yılının; birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ülkemiz ve tüm insanlığa parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını, Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; 2019 yılının başta Zonguldaklı hemşehrilerim olmak üzere ülkemize ve milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Zonguldaklı hemşerilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Okunma Sayısı: 1260
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39