BEÜ’den “Çocuklar Okusun, Hayaller Kurulsun” projesi

Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu müdürü ve öğrencileri

BEÜ’den “Çocuklar Okusun, Hayaller Kurulsun” projesi

Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu müdürü ve öğrencileri “Çocuklar Okusun, Hayaller Kurulsunprojesi başlattı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri ve Mimari Dekoratif Sanatlar Programı öğrencileri, okul müdürleri Dr. Öğretim Üyesi Hasan Özer’in destekleri ve Öğretim Gör. Emre Gökçe öncülüğünde “Çocuklar Okusun, Hayaller Kurulsun!” adlı bir proje başlattılar. Proje kapsamında Meslek Yüksekokulu civarından belirlenen üç köy okulunun (Yeşilköy, Dağdeğirmenci, Muharemler İlkokulları) öğrencileri ile birlikte yıl içerisinde etkinlikler düzenlenmesi planlandı.

Okulların eğitimine katkıda bulunup geliştirmek ve öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak için başlatılan “Çocuklar Okusun, Hayaller Kurulsun!” konulu projenin ilk etabında 23 Kasım Cuma günü belirlenen okullar, yüksekokul öğrencileriyle birlikte ziyaret edildi. Okullara kütüphane kurulması adına kitap dağıtımında bulunuldu. Öğr. Gör. Emre Gökçe ziyaret edilen okullarda kısa sunumlar gerçekleştirerek, öğrenciler yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirmeleri için kitabın önemini anlattı.

İHA

Okunma Sayısı: 888
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39