Bizim adayımız daha kuvvetlidir

Bizim adayımız daha kuvvetlidir

Bizim adayımız daha kuvvetlidir

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan ile birlikte düzenlenen  basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının ‘İttifakınız olan MHP’nin çıkarttığı güçlü bir aday var bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusunun yanı sıra, yerelde ittifak sorularını da cevap verdi. 

Zeki Tosun, “Zonguldak’ta seçimi kazanmak için 19 mahallenin 19’unda da seçimleri almamız gerekiyor. Amacımız hangi mahallede gerideysek oradaki vatandaşlarımıza dokunmak ve oradaki oylarımızı artırmak. Öne geçeceği ki seçimleri alalım. İttifak görüşmelerinden bahsediyorsunuz. Bununla ilgili gerek genel merkezimiz, gerek ise Cumhurbaşkanımız ve Sayın MHP Lideri ile görüşmeler yapılıyor. Ama bu görüşmelerin içerisinde Zonguldak var mı bilemiyorum. Bu noktada bize şu ana kadar gelen bir bilgi yok. MHP de adayını bizden önce açıklamıştı. Onlar da bu yarıştalar. Onun için kuvvetli bir aday dediniz bence bizim adayımız daha kuvvetli bir aday. Bütün hedefimiz ve çalışmalarımız bu yönde. Biz bu seçimleri arkadaşlarımızla ve teşkilatlarımızla çalışarak alacağız. Teşkilatlardan gelen genç bir arkadaşımız var, Zonguldak’a ve 19 mahalleye hizmet etmek için çalışacağız. İttifak konusunda bir çalışma önümüzdeki günlerde olursa Genel Merkezimiz nezlinde bunu da göreceğiz” dedi.

Okunma Sayısı: 2148
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39