Demirköse'den İl Başkanları Toplantısı açıklaması

Demirköse'den İl Başkanları Toplantısı açıklaması

MHP İl Başkanı Varol Demirköse, 16-17 Ocak’ta Kızılcahamam’da gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısını değerlendirdi.

Demirköse yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “16-17 Ocak 2019 tarihlerinde Kızılcahamam da İl Başkanları Toplantısı yapılmıştır. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Ülke gündemi, sınırlarımızdaki durum ve yerel seçimler ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuştur.

51 ilde Milliyetçi Hareket Partisi adayları ile seçim yarışında vardır. Zonguldak teşkilatları olarak Zonguldak ta her seçim bölgesinde adaylarımız iddialı olarak seçimlere hazırlanmaktadır.

19 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 14:00 te Dedeman Otelde Zonguldak Belediye Başkan adayımız Sayın Hamdi Ayan'ın "Proje Tanıtım Toplantısı" yapılacak olup bu toplantıya bütün halkımız davetlidir.

Belediye meclis üyeliği ile il Genel Meclisi üyeliği aday adaylığı başvuruları 4 Şubat ta tamamlanacaktır. Teşkilatlarımız 4 Şubattan sonra gereken çalışmaları yaparak Teşkilatımızı en iyi şekilde temsil edecek ve halkımıza en iyi şekil hizmet edecek Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri adaylarımız ile seçim çalışmalarına titizlikle devam edecektir.

Bütün partilerin adaylarına başarılar diliyor, siyasi tercihi ne olursa olsun bütün Zonguldak Halkımıza saygılarımızı sunuyoruz.”

Haber Merkezi

Okunma Sayısı: 1220
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39