Erkan Haberal patladı! 'Yine çok içmişsin'

Erkan Haberal patladı! 'Yine çok içmişsin'

Erkan Haberal patladı! 'Yine çok içmişsin'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut sosyal medya hesabından,  MHP lideri Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü Başkent Hastanesi'nin kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal'ı hedef alarak: "2001 Krizi ve Mehmet Hberal'ın hastanesine teslim edilen Ecevit ve sonrasında yaşananlar! Bu Haberal denilen adama hayat boyu güvenmedim, güvenmem... Eğer sayın Bahçeli hâlâ oradaysa acilen başka hastaneye nakil edilmeli. Bu konuda çok şey bilen, bizzat yaşan bir Türk vatandaşı ve bir Türk milliyetçisi olarak söylüyorum! Bu Haberal denilen adam Türk milletine asla iyilik yapmaz yapamaz!" demişti.

Bu sözlere Mehmet Haberal'ın MHP'den milletvekili olan oğlu Erkan Haberal sert ifadelerle tepki gösterdi. Erkan Haberal "Sarhoş ayyaş senin ne olduğunu bilmeyen mi var?  Yine çok içmişsin. Bildiklerimi anlatabilirim ama... Araya kimleri koyup iş istediğini, verilmeyince de... Bence içince yazma sapıtıyorsun..." sözlerini kaydetti. 

İki ismin de daha sonra paylaşımlarını sildikleri görüldü. Bulut mesajları, silme nedenini şöyle açıkladı: "Değerli ağabeyim, çok sevdiğim ve saydığım, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın 'Bunların silinmesi daha doğru olur' demesidir."

Haber Merkezi

Okunma Sayısı: 2997
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER