Eskioğlu: Alaplı'yı seviyoruz, basını seviyoruz

Eskioğlu: Alaplı’yı seviyoruz, basını seviyoruz

Eskioğlu: Alaplı'yı seviyoruz, basını seviyoruz

Alaplı Kaymakam Saim Eskioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla kahvaltı organizasyonu düzenleyerek yerel ve Ulusa basın mensupları ile bir araya geldi.
Kaymakam Saim Eskioğlu, ilçede faaliyet gösteren gazetecilere, düzenlediği kahvaltı programında 12 Ocakda bir araya geldi. Kaymakam Eskioğlu, İlçede faaliyet gösteren Gazetelerin sahipleri ve çalışanları ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltı Programına ayrıca, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlçe Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin ve İlçe Jandarma Komutanı Faut Gençer ve Daire müdürleri katılarak basın mensupları ile bir araya geldi. Kaymakam Eskioğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 10 Ocak İdareciler gününü kutladı.

Alaplıyı Seviyoruz, basını seviyoruz
Kaymakam Eskioğlu, 10 Ocak dünya gazeteciler günü ve İdareciler gününü Kutluyorum. Alaplıyı Seviyoruz, yerel basını seviyoruz, böyle bir özel günde sizlerle olmak bizleri de mutlu ediyor. Sizinle birlikte çalışmaktan memnunuz, biz Alaplı idareciler olarak yerel basının çalışmasından çok memnunuz. Çünkü Alaplı bizim Alaplımız, yapmış olduğumuz haberlerde amaç Alaplıya zarar vermekten ziyade yüceltmek oluyor. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadık, bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Alaplıdaki gazeteciler yaptıkları haberleriyle görevin bilinciyle hareket ediyorlar. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.
Programda konuşma yapan Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı, Alaplı İlçesinde faaliyet gösteren gazeteci arkadaşlarımızla bu özel günde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduk. Şahsım, meslektaşlarımız adına sizlere teşekkür ediyorum. Bu güne kadar Alaplı İlçesinde yayın organları ile görevimizi en iyi şekilde doğru ve tarafsız olarak yerine getirmenin hedefinde olduk. Bugün aynı zamanda Dünya İdareciler Günü, sizlerin de idareciler gününü kutluyorum diye konuştu.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle düzenlenen kahvaltıda, program katılan tüm gazetecilere Kaymakam Eskioğlu tarafından temin edilen hediye verildi. Gazeteciler ise aynı zaman da 10 Ocak Günü dolayısıyla Kaymakam Eskioğluna idareciler gününü nedeniyle plaket verildi.

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 2568
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4