İLK OYLAR ŞAHİN’E…

31 Mart seçimlerinde ilk defa oy kullanacak olan 50 genç Erol Şahin’den başka oy verecek kişi kalmadığını belirterek söz verdi: “İlk oyumuz dürüst aday Şahin’e…”

İLK OYLAR ŞAHİN’E…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin seçim çalışmalarını olağanüstü bir gayret ile sürdürüyor.
Ereğli İlçe Teşkilatı önünde Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar’ın yanı sıra İl Teşkilatı, Ereğli Belediye Başkan aday adayları ve tüm partililerin katılımı ile seçim startını vererek sokağa inen Erol Şahin, şehir merkezindeki esnaf ziyaretlerini sürdürürken, dün akşam da 50’nin üzerinde gençten davet aldı.
Hamzafakıhlı Mahallesinde toplanan ve seçimde ilk defa oy kullanacak olan 50’nin üzerindeki gencin daveti üzerine mahalleye giden Erol Şahin burada büyük bir heyecan ve ilgi ile karşılandı.
31 Mart seçimlerinde ilk defa sandık başına giderek oy kullanacak olan gençler, Erol Şahin’i “İlk oylar Şahin’e” sloganı ile karşıladılar.
Gördüğü ilgi ve alaka karşısında heyecanını gizleyemeyerek duygusallaşan Erol Şahin, “Ben bu gençleri sırtımda taşırım. Ne mutlu ki bize memleketine ve davasına sahip çıkan bir gençliğe sahibiz” dedi.
Gençlerle tek tek tokalaşarak onları öpen Erol Şahin, saatlerce gençleri dinledi…
31 Mart seçimlerinde ilk defa oy kullanacakları heyecanlı olduklarını vurgulayan gençler, kişisel ve toplumsal sorunları ile beklentilerini Erol Şahin’e anlattılar.
Belediye Başkan aday adaylarından eski Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ile Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş’ın eşlik ettiği Erol Şahin gençlere istihdam ve sosyal belediyeciliğe yönelik projelerini anlattı.
Kdz. Ereğli Belediyesinin gençlere büyük bir önem vereceğini vurgulayan Şahin, “Biz göreve geldikten sonra da sizleri dinleyip sizlerin öneri, fikir ve görüşlerini almaz isek, sizlerle istişarede bulunmaz ise başarılı olamayız. 
İl hedefimiz bu gençliğe ekmek kapısı kazandırmak…
Ben burada sizlerin gözünüzdeki pırıltıyı, heyecanı gördüm. İnanın bu beni çok mutlu etti.
Siz ki beni bu akşam burada böylesine heyecan ve pozitif bir enerji ile karşıladınız, 31 Mart’tan sonra da ilk ziyaretimi sizlere gerçekleştireceğim ve belediyeyi birlikte yürütmek adına sizlerle program yapacağım” dedi.
Kdz. Ereğli’de oy verecek dürüst ve düzgün bir adayın kalmadığını, Şahin’den başka  kimseye oy vermeyeceklerini belirten gençler, “Burada şu an farklı siyasi görüşe sahip arkadaşlarımız var. Ama 31 Mart’ta biz siyasi görüşlerimizi bir tarafa bırakıp Ereğli’nin geleceği için size oy vereceğiz” dediler.
Erol Şahin gençlerin bu sözüne alkış ile cevap verdi.

Okunma Sayısı: 1811
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39