Katil veya katiller aranıyor!

Katil veya katiller aranıyor!

Katil veya katiller aranıyor!

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde bir sene sonra yine aynı şekilde ağzı bağlı bir poşette ölüme terk edilmiş köpek yavruları bulundu. Vahşetin ardından hayvan ambulansı (haybulans) ekibi alarma geçti

İlçenin Mustafa Zeren Caddesi'nde bir sene sonra aynı yerde ağzı bağlı çöp poşeti bırakıldı. Seslerin geldiğini duyan vatandaşlar 153 Beyaz Masa'yı arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen zabıta, poşeti açarak 5 tane yeni doğmuş yavru köpekleri ölüme terk edilmiş halde buldu.

Olay hemen belediye veteriner hekimi Doğuş Özdil' i arayarak bilgi verildi. Veteriner Hekim Özdil'in müdahalesiyle köpekler gözlem altına alındı. Anneleri ortada olmayan yavruların yaşam savaşı devam ederken süt anne bulundu.

Yavru köpeklerin durumlarının şu an durumlarının iyi olduğunu belirten veteriner hekim Doğuş Özdil, bunu yapanların, gören ya da bilenlerin gerekli şikayetleri bildirmeleri ve ayrıca sokağın giriş ve çıkışın inceleneceğini belirtti.

Okunma Sayısı: 5104
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 17:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çaycumalı
Çaycumalı - 3 hafta Önce

Eğer bu kişi veya kişileri tespit etsem..kişi denmez bunlara..insan görünümünde lağım fareleri denir...Allahsız imansızlar..

Çaycumalı
Çaycumalı - 3 hafta Önce

??????????????????????????????????????

SIRADAKİ HABER