KERİMCAN DURMAZ KONSERİNDE TEKME TOKAT KAVGA

ZONGULDAK'TA KERİMCAN DURMAZ KONSERİNDE TEKME TOKAT KAVGA

KERİMCAN DURMAZ KONSERİNDE TEKME TOKAT KAVGA

ZONGULDAKta bir otelde Kerimcan Durmazın konserinde çıkan kavgada ortalık karıştı. Sahneden güçlükle indirilen Kerimcan, korumalar eşliğinde oteli terk ederken polis, öfkeli kalabalık biber gazı kullanılarak dağıtıldı..
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Zonguldakta bir otelde konser verdi. Yılın en iyi partisi sloganıyla düzenlenen konserde Kerimcan Durmazın dansçıları da sahne aldı. Durmazın şarkıları eşliğinde dansçılarının dans ettiği sırada salondaki kalabalık arasında bilinmeyen nedenle kavga çıktı. Kerimcan Durmaz, korumaları tarafından sahneden indirilerek odasına götürüldü. Haber verilmesiyle gelen polis, salonda kavga eden tarafları ayırmak için büyük çaba sarf etti. Biber gazı kullanan polis, salondakileri dışarı çıkarttı. Otel dışında da bazı gençler alkolün de etkisiyle kavga etmeyi sürdürdü. Müdahalede bulunan polis, gençleri uzaklaştırdı.
EMNİYET AMİRİNİN KOLUNA GİRDİ
Bir süre sonra otel çevresinin sakinleşmesinin ardından Kerimcan Durmaz, güvenlik önlemleri altında otelden çıkarak otomobiliyle otelden ayrıldı. Kerimcan Durmaz, otomobiline kadar kendisine eşlik eden ve koluna girdiği kadın emniyet amirine, Teşekkür ederim amirim, çok mersi dedi. Kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

haber

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 3589
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 04:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner12

banner4