KÜÇÜK, DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ BİZ OLACAĞIZ...

KÜÇÜK, DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ BİZ OLACAĞIZ...

KÜÇÜK, DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ BİZ OLACAĞIZ...

İYİ Parti Merkez ilçe kongresinde rakibine fark atarak kazanan Dilay Küçük, delegelere teşekkür etti ve "Teşkilatlara kadın eli değecek"dedi. Perşembe günü mazbatayı alarak göreve başlayacağını belirten Dilay Küçük şunları söyledi:

 "Tüm arkadaşlarıma delegelere hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kazandık ama biz zaten bir bütünüz. Diğer aday Bülent Karakoç'da gene her daim yanımızdadır. Bu kongrede ben her zaman söylüyorum, biz savaşa gitmedik kongreye gittik. Güzel geçti. Destek olan herkese teşekkür ediyorum.Kadın elinin değdiğini fark ettireceğime ben buradan söz veriyorum.

Kongrede bu sonucu bekliyordum. Şundan bekliyordum,emekçi insanların hiçbir zaman beni yalnız bırakmayacağını biliyordum. Ben kurucuyum her türlü yerde çalıştım ve 2 senede 2 seçim atlattım bir yerel, bir genel seçim ikisinde de gece gündüz çalıştım. Evet 3 tane çocuğum var benim gerek onların zamanından çaldım ama kapı kapı gezdik ve başardık kurulmuş bir partiyiz bebektik yürümeye başladık. İnşallah koşacağız diyorum. Bir dahaki seçimlerde güzel gidiyoruz yani sıkıntımız yok .Şu anda üyelerimiz gittikçe artıyor. Kadın olarak şimdi mahalleleri gezip kapı kapı çalacağız. Erkeklerin gitmesinden yana kadınlar daha rahat oluyor karşı tarafı açan kadın olduğu için kapıyı hoş da karşılanıyor''

Genel durum ekonomik sıkıntılar da zaten belli bunları aşmak için değişim gerekli. Değişimin öncüsü de biz olacağız. Genel başkanımız bir kadın, onun yolunda onun izinde İnşallah tamamlayacağız, bir bütün haline geleceğiz ,başaracağımıza inanıyorum

Perşembe günü mazbatayı alacağız. Perşembe gününden sonra artık görevime tamamen başlayacağım. İlçemizde de değişiklikler olacak göreceksiniz. İnşallah hem hayvanlara yönelik projeler var kafamda yani kadın elini hissettireceğim. Bana destek olan delegelere tekrar teşekkür ediyorum onların yüzünü kara çıkarmayacağım.

Okunma Sayısı: 1192
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER