Miniklerden Kapıcı'ya ziyaret

Miniklerden Kapıcı'ya ziyaret

Miniklerden Kapıcı'ya ziyaret

Zonguldak Mimar Sinan İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, Okul müdürü Gündüz Bahadır ile öğretmenler Fatma Bahadır ve Emel Öztürk ile İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı'yı ziyaret etti.

Ziyarette minik öğrenciler kendi yaptıkları yağlı boya tabloyu İl Milli Eğitim Müdürü Murat -Kapıcı'ya hediye ettiler.Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı'da minik öğrencilere hediyeler takdim etti. Öğretmen Emel Öztürk yaptığı açıklamada, 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı'da, şunları söyledi: "Atatürk'ü çocuklarımıza öğretmek çok önemli. Bunu yaptığınız için size çok teşekkür ediyorum. Atatürk bizim için çok önemli bir değerdir. Atatürk'ü anma etkinliği haftamız boyunca okullarımızda da etkinlikler yapılacak. Pazar günü de inşallah biz bu etkinliklere katılacağız. Yaptığımız çalışmalar için teşekkür ediyorum, İyi ki varsınız, onur duyuyorum. Benim öğretmenlerim gerçekten çok fedakar, cefakar, mesleğini seven ve mesleğinde ehli insanlar ve bizi inanın ileriye taşıyacak olan sizlersiniz.

Çocuklarımız ne kadar güzel eğitilirse ülkemiz o kadar güzelliğe ulaşacak ve bu bağlamda getirdiğiniz hediyeyi de odamın en güzel yerinde saklayacağım. İnşallah bu güzelliklerimiz artarak devam eder. Emeğinize sağlık yüreğinize sağlık İyi ki varsınız." dedi. Minik öğrenciler de çok sevinçli olduklarını ifade ettiler.
 

Gündem

Okunma Sayısı: 1109
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER