Nebioğlu ASM tüm hızıyla devam ediyor

Nebioğlu ASM tüm hızıyla devam ediyor

Nebioğlu ASM tüm hızıyla devam ediyor

Çaycuma İlçesi Nebioğlu beldesinde 3 Hekimli Aile Sağlık Merkezinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor. Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan daha önce 3 Hekim Aile Sağlık Merkezi’nin yapımına başlayacağını duyurarak, “Beldemizde Sağlık Hizmetleri 25 yıldan beri mülkiyeti Belediyemize ait olan Köy konağından veriliyordu. 2014 Yılında Halk Sağlığı İl Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda mülkiyeti Belediyemize ait olan 187 ada 1 nolu parsel toplam alanı 1515. M2 olan arsa üzerinde imar tadilatı yapılarak 2 yıl içinde 3 hekimin görev yapabileceği Aile Sağlık Merkezi yapılmak suretiyle Sağlık Bakanlığı adına tahsis edildi.
Hazırlanan proje ve keşiften sonra ihalesi yapılarak geçtiğimiz günlerde Temel atma ve çevre düzenlemesi işlerine başlanmıştır. Beldemize ve bölgemize hayırlı olsun. Bu projenin hayata geçmesinde emeği geçen Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı eski ve yeni İl Müdürlerimize, Özel idare genel sekreterimiz Sayın Recep Demirtaş’a, İl Başkanımız Sayın Zeki Tosun’a, Ak parti ilçe başkanız Sayın Ahmet Çolakoğlu’na, Ak parti Zonguldak Milletvekillerimiz Sayın Hüseyin Özbakır’a, Sayın Faruk Çaturoğlu’na, Sayın Özcan Ulupınar’a ve emeği geçen herkese beldem ve şahsım adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan son yaptığı açıklama ile 3 Hekimli Aile Sağlık Merkezi yapımının tüm hızıyla devam ettiğine dikkat çekerek çalışmaların en hızlı şekilde bitirilip sağlık merkezinin halkın hizmetine açılacağına dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39