SALGIN SÜRECİNİN YARATTIĞI ETKİLERİ EN AZA İNDİRGEMEK İÇİN...

SALGIN SÜRECİNİN YARATTIĞI ETKİLERİ EN AZA İNDİRGEMEK İÇİN...

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank Arasında Salgın Sürecinin Yarattığı Etkilerin En Aza İndirilmesi İçin Protokol İmzalandı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nda imzalanan protokol; Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin DEMİR ile Şekerbank Zonguldak Şube Müdürü Nuri DOĞAN arasında imzalandı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin DEMİR, salgın süreci herkesi etkilediği gibi üyelerimizi de etkiledi. Salgın sürecinin üyelerimiz üzerinde  yarattığı etkilerin en aza indirilmesi için sürekli bir gayret içerisindeyiz. Üyelerimizin bu süreçte uygun koşullarda finansmana erişimi çok önemli. Şekerbank ile yapmış olduğumuz protokol ile  Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ ‘ler, 3 ay ödemesiz dönemli  veya 3 ayda bir taksit ödemeli  36 aya varan vade seçenekleriyle  finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise  ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.   Şekerbank ile yapmış olduğumuz protokolün tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39