Sarıoğlu, bizi unutanları bizde unuturuz

Sarıoğlu, bizi unutanları bizde unuturuz

Sarıoğlu, bizi unutanları bizde unuturuz

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu yönetimi ile birlikte bugün AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette konuşan Saroğlu, “ Bütün emekli sorunlarını il başkanına ve yöre milletvekillerimize sürekli aktarıyoruz. Emekli sorunlarını parlamento düzeyinde gündeme getirip masada kastedilmedikçe önümüzdeki günlerde emeklilerin sorusuyla karşılaşacaklarını söyledi.

SARIOĞLU, SORUNLARIMIZI AKTARMALARI GEREK SarIoğlu “Emeklilerin unutulmaması gerektiğini Çağlayan’a iletirken, emeklileri unutanları zamanı gelince emeklilerinde unutacağını söyledi. Sarıoğlu, herkesin emekli olacağını ifade ederek, Yârin herkesin emekli olup bizim durumumuza geleceklerini bir kez daha söylüyorum. Bütün vekillerimize ilgili Bakan başbakan ve cumhurbaşkanımıza sorunlarımızı aktarılmasını istiyoruz.

SARIOĞLU, HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN… Sarıoğlu, “İntibak yasası ile ilgili de parlamento kürsüsünden sayın vekillerimizin konuşmasını istiyoruz. Vekillerimiz Ulupınar ve Çaturoğlu’da sayın Hüseyin Özbakır’la da Ankara’da görüştük, ziyaret ettik, özellikle Özcan Ulupınar’a sayın Bakanımızı sıkıştırarak, daha önce daha önceki bakanla da bizi görüştürerek emekliler ile ilgili sorunları sürekli aktarıyoruz, Özbakır ve Çaturoğlu’da sonzamanlarda intibak yasası ile ilgili çaba gösteriyorlar. Sayın Bakanımızın bize en son söylediği Taşeron kadrosunu bitirelim ardından ise emeklilerin meselesini masaya yatıracağız dedi. Zonguldak’ta siyaset yapan herkese sesleniyorum, 150 bin emekli var Zonguldak’ta 150 bin çocuğu da Zonguldak’ı terk edip gitmiş ve Zonguldak dışında askeri ücretle çalışıyorlar. Herkes aklını başına almak zorunda, herkes emekliye saygı duymak sorunda. Size de hem yeni görevinizde başarılar dilemek için geldik hem de emeklilerin dertlerini sizinle de az da olsa paylaşmak istedik ”dedi.

ÇAĞLAYAN, EMEKLİLERİMİZİN SIKINTISI BİLİYORUZ Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, “ Emeklilerin sıkıntılarını biliyoruz. Ama Başkanımızın konuşmaları da hala emekli olmadığı görülüyor. Aynı aşk aynı şevk ve heyecanla emekliler için derneklerinin nasıl mücadele verdiğini basın sayesinde de vatandaşlarımız görmüş ve görecekler. Ben bu istek ve arzunuz için ayrıca teşekkür ediyorum. Bizim sizi rahat ettirmemiz gerek, bizlerde bunun için mücadele vereceğiz. Sizlerin emeklileri ile geldik bizler buralara, Bizim görevimizde sizlerin daha rahat huzurlu, yaşamanız için olacaktır. Bizlerde bu nokta da sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Sizin için ne gerekiyorsa bende destekçiniz olacağım”dedi.

Okunma Sayısı: 3538
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner13