Sokak kedilerine çocukları gibi bakiyor...

Zonguldak’ta emekli vatandaş sokak kedilerine sahip çıkmak amacıyla marketten aldığı yiyecekleri kordon boyuna getirerek kedileri besliyor.Zonguldak’ta 44 yaşındaki Mehmet Karkış, her gün cebinden para harcayarak, marketten aldığı mamaları...

Sokak kedilerine çocukları gibi bakiyor...

Zonguldak’ta emekli vatandaş sokak kedilerine sahip çıkmak amacıyla marketten aldığı yiyecekleri kordon boyuna getirerek kedileri besliyor.

Zonguldak’ta 44 yaşındaki Mehmet Karkış, her gün cebinden para harcayarak, marketten aldığı mamaları kordon boyuna getirerek, kedileri besliyor. Karkış’ı gören vatandaşlar ise mama desteğinde bulunarak katkı veriyor.

Amacının sokak hayvanlarına sahip çıkmak olduğunu ifade eden 44 yaşındaki Mehmet Karkış, ’’Hayvanlara sahip çıkmamız gerek. Cebimden para harcayarak marketten aldığım salam, sosis ve mamaları kardon boyuna getirerek kendileri besliyorum. Herkesin hayvanlara sahip çıkması gerek. Zaman zaman kordon boyunda bulunan martılara da ekmek alarak onları da besliyorum. Hiç kimseden bir beklentim yok. Amacım sokak hayvanlarına sahip çıkmak" şeklinde konuştu.

Okunma Sayısı: 2180
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39