Terk edilmiş araçlar inceleniyor

Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı, terk edilmiş araçlar ile ilgili inceleme yapacaklarını açıkladı.

Terk edilmiş araçlar inceleniyor

Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı, terk edilmiş araçlar ile ilgili inceleme yapacaklarını açıkladı.

Şanlıurfa’da çeşitli nedenlerle trafikten men edilip yediemin otoparkına çekilen çok sayıda motosikletin, ülke ekonomisine geri dönüşümle kazandırılması için Makine Kimya Endüstrisi’ne gönderilmesi üzerine Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı da kentteki terk edilmiş metaller, araçlar ve otoparklarda bekletilen sahipsiz araçları inceleyeceklerini açıkladı.

Turanlı, "63 hurdalardan arınıyor. 67 arınmaya hazır mı? Bu konuda ekiplerimizle proaktif olarak inceleme ve değerlendirme noktasında üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Zonguldağımızın da terk edilmiş metaller, araçlar ve imkansızlıklar dolayısıyla sağda solda ve otoparklarda bekletilen hurdalardan arındırılması için bir seferberliğe ihtiyacı var. Özellikle otoparklardaki sahipsiz ve metruk araçları kendi açımızdan inceleyeceğiz" dedi.

Emniyet Müdürü Turanlı, trafikten çekilmesine rağmen plakasız kullanılan araçlara yönelik olarak da "Bu konuda elbirliğiyle cadde ve sokaklarda bekleyen araçları özel mülklerin içerisine almalarını sağlayacağız" ifadelerine yer verdi.

İHA

Okunma Sayısı: 2331
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39