Tosun katılım çağrısında bulundu...

Tosun katılım çağrısında bulundu...

Tosun katılım çağrısında bulundu...

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak'ta siyaset akademisi düzenleyeceklerini belirterek katılım çağrısında bulundu ve başvuruların başladığını ifade etti. AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, siyaset akademisi için kayıtların 13-27 Ocak tarihleri arasında alınacağını söyledi.AK Parti İl Yönetim Kurulu toplandı. Toplantıda , Zonguldak'ta yapılacak olan siyaset akademisi ile ilgili kayıtların 13 Ocak itibariyle başladığını belirten İl Başkanı Zeki Tosun, Siyaset akademisi katılım çağrısında bulunarak şunları söyledi: 
Her pazartesi yaptığımız gibi bugün de bir yönetim kurulu toplantımızı daha arkadaşlarımla beraber gerçekleştiriyoruz. Gündemimizde bir çok madde var ilçe müfettişlerimizin raporlarını aldık. 8 İlçemizin birim başkanları çalışmalarını anlatıyorlar.  Bugün AR-GE Başkanlığımızın Zonguldak'ta başlatmış olacağı genel merkezimizin bir siyaset akademisi programı var. Bununla ilgili bilboardlara ilanlarımızı astık. Buradan duyurmak istiyoruz, bu başvuruları 13 ile 27 Ocak tarihleri arasında almaya başladık. Kadın erkek, genç yaşlı bütün Zonguldaklı hemşerilerimizi bu siyaset akademisine katılımları konusunda onlardan her türlü talebi alabiliriz. Biz daha önceki yıllarda yapmıştık ve çokta rağbet görmüştü. Hem de bayağı bir katılım olmuştu. İnşallah bu sefer de aynı şekilde bu siyaset akademisi için kayıtlarımız 13 ile 27 Ocak tarihler arasında alacağız. Ondan sonra da genel merkezimizin programına göre bu akademi devam edecek. Bu akademiye genel merkez tarafından değerlendirilen Türkiye'nin gündemi ile siyaseti ile ekonomisi ile güzel konuşma hitabette ilgili konularda alanlarında tecrübeli ve çok iyi insanlar katılacak. Zonguldaklı hemşerilerimizin Partili Partisiz bu siyaset akademisine katılmasını tavsiye ediyorum. Türkiye'nin birçok ilinde yapılacak ama hepsinde değil şu anda Zonguldak'ta bunlardan bir tanesidir. Bence Zonguldak'ta siyaset akademisinin kalabalık bir şekilde yapmıştık. 
Çaydeğirmeni, Gülüç ve Çatalağzı beldelerinde kongre süreçlerinin tamamlandığını ve diğer belgelerde ise atama yapılacağını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun sözlerine şu şekilde devam etti: ''Gündemimizde  devam eden kongre sürecimiz var. Bildiğiniz gibi bu hafta Çaydeğirmeni ve Çatalağzı belde kongremizi yaptık geçen haftamızı da Gülüç'de beldemizin kongresini yapmıştık. Nüfusu 5 binden fazla olan 3 tane beldemizi kongresi tamamlanmış oldu. Her üç kongremizde ve çok yüksek katılım oldu.  Gülüç, Çaydeğirmeni'nde aynı arkadaşlarımız devam ediyorlar bir tek Çatalağzı'nda görev değişikliği oldu. Ben seçilen tüm arkadaşlarımıza ve yönetimede başarılar diliyorum. Onlar da artık bu saatten sonra beldelerinde AK Parti bayrağımızı daha yükseğe çıkartmak için çalışacaklardır.Diğer 14 beldemizde de nüfusu 5 bin altında olan beldelerimiz de çalışmalarımız devam ediyor.  
Şubat ayı sonu gibi ilçe kongrelerini başlayacağını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun sözlerine şekilde devam etti: ''Şubat ayı sonu gibi ilçe kongremiz başlayacak. Merkez ile beraber Zonguldak'ta 8 ilçe var. Bunlarla ilgili taslak çalışmasını biz yaptık. Genel merkeze gönderdik ve genel merkezin açıklayıcı tarihte bugün ilçelerimizde kongreler yapılacak.'' dedi. Kongre sürecinden partinin daha da güçlenerek çıkacağını belirten İl Başkanı Zeki Tosun, ''İlçelerin kongresi Haziran ayına kadar bitmiş olacak ve ondan sonra da yıl sonuna kadar İl kongre süreci devam edecek.Tabi bu kongre süreci her zaman partilerde teşkilatlarının daha diri kalmasını sağlar. İnşallah teşkilatımız bu kongre süresinden daha güçlü bir şekilde çıkacak. Böylece ilk seçimde güzel işler yapacaklardır.Ben sürecin Zonguldak'ımız hayırlı olmasını diliyorum. '' dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39