Vali Bektaş ZESOB’ta incelemelerde bulundu

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İşletmeler Üstü Eğitim Merkezinde (ZESOB) incelemelerde bulundu.Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, 1990 yılında MEKSA Vakfı tarafından kurulan 2000 yılında bir...

Vali Bektaş ZESOB’ta incelemelerde bulundu

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İşletmeler Üstü Eğitim Merkezinde (ZESOB) incelemelerde bulundu.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, 1990 yılında MEKSA Vakfı tarafından kurulan 2000 yılında bir protokolle Zonguldak Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı, TSO, İl Özel İdaresi İle 7 Meslek Odasının ortağı olduğu Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İşletmeler üstü Eğitim Merkezinde (ZESOB) incelemelerde bulundu. İncelemelere TTK Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ve Esnaf Odaları Birlik Başkanı Muharrem Coşkun katıldı.

Mesleki Eğitim ve yeni teknoloji konularında hizmet vermenin yanı sıra çeşitli maden makinaları üretimi iyileştirme ve tamiratları yapan merkezdeki atölyeleri tek tek gezen Vali BEKTAŞ çalışanlarla sohbet ederek Merkez Müdürü Soner Kabasakal’dan bilgi aldı. Vali Bektaş, merkezin daha da gelişmesi yönündeki, bilgi, tecrübe, görüş ve önerilerini yetkililerle paylaştı.

İHA

Okunma Sayısı: 3193
Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39