VALİ TUTULMAZ'DAN ZGC'YE KUTLAMA ZİYARETİ

VALİ TUTULMAZ'DAN ZGC'YE KUTLAMA ZİYARETİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Sansürün Kaldırılışını 112'nci yıldönümü kapsamında Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyaret ederek, gazetecilerin bayramını kutladı.

Vali Tutulmaz ziyaretinde gazetecilerle birlikte fotoğraf çektirdi, ZGC Başkanı Derya Akbıyık ziyareti nedeniyle Vali Tutulmaz'a teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.  

Vali Tutulmaz da basının önemine dikkat çekerek; "Basın Bayramınız kutlu olsun. Sansürün kaldırılışının yıldönümü her yıl basın bayramı olarak kutlanıyor. Bizde bugünü basın ile bir araya gelme vesilesi olarak görüyoruz. Basın önemli bir güç. Bu gücü kullanmak belli sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Ben Zonguldak adına sizlere teşekkür ediyorum. Yapacağınız katkılar ile Zonguldak'ı daha gelişmiş bir kent haline dönüştürmeye vesile oluyorsunuz. Zaman zaman bizleri yazılarınızla uyaracaksınız tabiiki. Bizler de bunlardan dersler çıkaracağız. Paydamız Zonguldak. Zonguldak hepimiz için üst bir değer. Buranın sosyal hayatına da, ekonomisine de sahip çıkacağız. Üniversite öğrencilerinin şu anda tercih dönemi. internette öğrenciler bura ile ilgili olumsuz bir durum görürse tercih etmez, aynı zamanda bu durum yatırımcılar içinde geçerli. Zonguldak ilini daha çok mutlu edecek ne varsa bunun için uğraşmalıyız." ifadesini kullandı.  

Vali tutulmaz ve gazeteciler bir süre sohbet ettiler.

Okunma Sayısı: 603
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39