VALİ TUTULMAZ HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

VALİ TUTULMAZ HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Pandemi sebebiyle yaklaşık üç aydır gerçekleştirilmeyen halk günü toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Şehit Piyade Astsubay Ömer Halisdemir toplantı salonunda gerçekleştirilen halk günü toplantısına Vali yardımcısı Turgut Subaşı, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan,İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veli Köktürk, İşkur temsilcisi ve BEDAŞ temsilcileri katıldı. 

Vali Mustafa Tutulmaz; Çeşitli kurumlara başvurup da sonuç alamayan vatandaşlarımıza sorunlarını dinleyip belediye başkanımız ve Kurum müdürlerimiz ile birlikte çözüm bulmaya çalışacağız. Devletimizin en önemli görevi vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Devlet vatandaş için vardır bu anlayışla hareket eden bir yönetim anlayışı ile sık sık bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın problemlerini burada çözebileceklerimizi çözeceğiz çözemediklerimizi de zaman içinde çözmeye çalışacağız. Halk günü toplantımız hayırlı ve uğurlu olsun.

Vali Mustafa tutulmaz ardından halk gün toplantısına katılan vatandaşların sorunlarını dinledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39