ZGC BASIN BAYRAMINI KUTLAYACAK

ZGC BASIN BAYRAMINI KUTLAYACAK

24 Temmuz Basın Bayramı ve Sansürün kaldırılışının 112.yıldönümü, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) tarafından düzenlenecek olan çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık yaptığı açıklamada,kutlamalara meslektaşlarını da davet ederek, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Sansürün Kaldırılışının  112.Yılı programını şu şekilde açıkladı:

"İli temsil eden Zonguldak Gazeteciler Cemiyet (ZGC ) 24 Temmuz basın bayramı ve sansürün kaldırılışının 112. yılı kapsamında  cuma günü saat 10 00' da Atatürk Anıtına çelen koyacak. Saygı duruşu. İstiklal marşı. Basın bildirisi okunması ve toplu fotoğraf ile tören sona erecek.Saat 11. 30 da Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz, ZGC ' yi ziyaret edecek. Burada gazeteciler ile bir araya gelinecek. Aynı gün akşam saat 19 .00 da Zonguldak Belediye başkanı Sayın Dr. Ömer Selim Alan, tarafından yemekli bir program Öğretmenevi' nde  (bahçe teras)  gerçekleşecek.
Bu programa da Zonguldak il geneli meslektaşlarımız davetlidir. ZGC etkinlikleri gün içerisinde genel merkezde gazeteciler ile bir arada olunarak sohbet şeklinde devam edecek." 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39