Zonguldak'da 15 Temmuz coşkusu

Zonguldak'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri

Zonguldak'da 15 Temmuz coşkusu

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Zonguldakta çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi. Törende konuşan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülenin sapık ve kendini peygamberlerden üstün gören bir şeytandır dedi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Zonguldak Valiliği tarafından organize edilen etkinlik İstasyon Caddesinde kalabalığın toplanmasıyla başladı. İstasyon caddesinde toplanan kalabalık alana gelebilmek için yoğun güvenlik önlemlerinden geçirildi. Madenci Anıtına kadar Mehteran takımı ile ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyen vatandaşlar, Vatan sağolsun, şehadet yol olsun, Bir ölür bin diriliriz sloganları attı.
Kuran-ı Kerim okunmasının ve şehitler için dua edilmesinin ardından sinevizyon gösterisi ile devam programda vatandaşlar demokrasi nöbetine başladı.
Yürüyüşe, Vali Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Haluk Selvi, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Etkinlikler, Maden Anıtında kurulan platformda devam etti. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Zonguldak Valisi Ahmet Çınar yaptı.
Vali Çınar konuşmasında terör örgütü lideri Fettullah Gülenin sahtekar ve sapık olduğunu söyledi. Vali Çınar, Bu adam İslami anlamda da itikadı anlamda da sapık bir adamdır. Çok net kendisini peygamberlerin üstünde görüyor. O milleti kandırmak için gözyaşları falan hep yalan. Videolarda var diyor ki Kabeye kadar gittim yüzümü sürmeye utandım diyor. Sen kimsin? Allahın bana gel yüzünü sürün tövbe edin dediği yerde sen yüzümü sürmeye utandım diyorsun. Sapık, peygamberimiz geldi bir arkadaşımıza dedi ki videolarda bakarsınız o İslam davasını bize verdi. Allah İslam davasını peygambere bile vermedi. Sapık adam hayal ettiğini gerçek sanıyor. Ve bunu anlatıyor. Her gece rüyalar, mesajlar vesaire yöntemleri ile ona bağlılara, ona tapanlara Allahından kitabından sapmış bütün bu müşrikleri o şekilde kendine bağlı tutuyor. Çanakkalede bunun ileri gelen bir adamı bana Hoca efendimiz bütün kararlarını peygamber efendimizle istişare ederek alıyor dedi. Bir anda verilen mesaj bunların hepsine gidiyor. Şimdi son uydurduğu yalan ben hepinizi hapishanelerden çıkartırım ama diyor. Şimdilik Resulullah efendimiz izin vermiyor diyor. Yani müşrit, sapık kendini peygamberin üstünde gören bir adam. Bu kainatın en büyük sapığı, manyağı ve şeytanıdır bunu herkesin görmesi lazım. Ama hala bu adama tapınma devam ediyor. Bundan vazgeçmedikleri müddetçe teröristtirler dedi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Okunma Sayısı: 643
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4