Akçakoca'da yapılan semt sahalarının ikincisi tamamlanıyor

Akçakoca Belediyesi ve Spor Toto iş birliği ile kurulan semt sahalarının 2. si tamamlanıyor

Akçakoca'da yapılan semt sahalarının ikincisi tamamlanıyor

Akçakoca Endüstri Meslek Lisesi yanındaki boş araziye Spor toto, Akçakoca Kaymakamlığı ve Akçakoca Belediyesi işbirliği ile futbol, basketbol ve voleybol sahalarının bulunduğu semt sahası yapımı tamamlanıyor.
Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici teknik kadro ile birlikte yapılan inşaatı yerinde incelediler. İnceleme sonucunda, Kaymakam Yasin Öztürk, sahaların hızla tamamlanacağını belirterek Bu alan Endüstri Meslek Lisemizin yanında bulunan boş alana yapılan bir spor kompleksi bu alan gençlerimizi sportif aktivitelerine katmak için yapılmaktadır. Belediye ve Spor toto işbirliği ile iyi bir kazanım ortaya çıkmaktadır dedi.
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakocada Semt sahalarını yapım çalışmalarında ikincisini bu alana yapılacağını işaret ederek Spor Toto, Kaymakamlık ve Belediye olarak bu tesis buraya kazadırıyoruz. Bu ikincisi olan semt sahamıza daha yenileri eklenecektir. Ayazlı mahallesinde bir dernekle anlaşma yaptık oraya da bu sahalardan yapacağız.Amacımız gençlerimizi internet yerine spora yönlendirme ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmaktır diye konuştu.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48