Başkan Yemenci; Bir de 4 çeker fen İşlerine arazi aracı aldık

Başkan Yemenci; Bir de 4 çeker fen İşlerine arazi aracı aldık.

Başkan Yemenci; Bir de 4 çeker fen İşlerine arazi aracı aldık

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yeni alınan araçlarla Fen İşleri Müdürlüğünün önemli olan ihtiyacının giderildiğini söyledi.
Akçakoca Belediyesi yeni alınan hizmet araçları için tanıtım toplantısı düzenledi. Kent meydanında yeni alınan araçların tanıtım törenine Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, belediye meclis üyeleri daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Yemenici önemli bir ihtiyacın giderildiğini belirterek İş makinelerimizi taşıma anlamında çok büyük bir eksiğimiz vardı. Aldığımız araç sayesinde İnşallah kendi aracımızla kendi ihtiyacımızı gidereceğiz. Çift kabım ve yük taşıyıcı kasayla beraber 3 tane araç bir de kafa almış olduk. Akçakoca Belediyesinin Fen İşleri Müdürlüğünün önemli bir eksiğini gidermiş olduk dedi.
Bu araçlarla birlikte Fen İşleri Müdürlüğünde hizmetlerin eksiksiz giderileceğini aktaran Yemenici, sözlerine şöyle devam etti; Uzun zamandan beri ihtiyacımız olan araçlardı. Özellikle iş makinelerimizi taşırken kiralama yöntemine gidiyorduk. Bazen buluyorduk bazen bulamıyorduk. O yüzden işlerimizde aksama da oluyordu. Akçakoca Belediyesinin 2 tane kamyonu vardı. Bununla beraber üçlemiş olduk. Bu araçlarımızla beraber kimseye ihtiyacımız olmadan yapabileceğiz. Bir de 4 çeker fen İşlerine arazi aracı aldık. Çünkü Fen İşlerini epey bir büyüttük.
Yemenici, yeni alınan araçlarının Akçakoca Belediyesine 560 bin liraya mal olduğunu bunun 60 bini öz kaynak, 500 bini iller bankasından çekilen krediyle alındığını aktardı.
Konuşmanın ardından araçlar hizmete sokuldu.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48