Bilim şenliğinde ayakla çalınan piyano ilgi odağı oldu

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde belediyenin TÜBİTAK işbirliği ile düzenlediği Bilim Şenliği start aldı. Şenlikte en gözde gösteri ayakla çalınan piyano oldu.Akçakoca Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile 30 çalışma atölyesinden oluşan...

Bilim şenliğinde ayakla çalınan piyano ilgi odağı oldu

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde belediyenin TÜBİTAK işbirliği ile düzenlediği Bilim Şenliği start aldı. Şenlikte en gözde gösteri ayakla çalınan piyano oldu.

Akçakoca Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile 30 çalışma atölyesinden oluşan Bilim Şenliği kortej yürüyüşü ile başladı. Yürüyüşün ardından Hükumet Konağı önünde düzenlenen etkinliklere geçildi.

Burada konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, tüm katılımcıları tebrik ederek bu tür şenliğin ilkini Düzce’de yapıldığını ve Akçakoca’da da yapılan; belediyenin katkılarıyla ikincisinin yapıldığını söyledi. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise Bilim şenliğini ilk kez yaptıklarını belirterek, amaçlarının öğrencilerin zihinlerinin gelişmesi katkı sağlamak olduğunu aktardı.

Şenlik, kurdele kesilmesiyle start alırken protokol üyeleri şenlik atölyeleri gezildi. En gözde atölye ayakla çalınan piyano oldu. Ardından yerli drone gösterisi ve biyolojik atölyede ilgi odağı oldu. Etkinlikte Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici balçık üstünde yürüyerek alkış aldı.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48