ALAPLI BELEDİYESİ'NDE MUTLU SON

ALAPLI BELEDİYESİ'NDE MUTLU SON

ALAPLI BELEDİYESİ'NDE MUTLU SON

Alaplı Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasındaki, Alaplı Belediyesi’nde çalışan 50 işçiyi kapsayan toplu sözleşme görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı. 2 yıllık imzalanan sözleşmeyle işçilerin ücretlerinde yıllık yüzde 14 artış yapıldı.
1 Mart 2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek sözleşmeyi, Alaplı Belediyesi adına Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye İş Sendikası adına da sendikanın Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan imzaladı.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, sözleşmenin işçilere hayırlı olması temennisinde bulunarak, Her iki tarafın da memnuniyetle karşıladığı bir sözleşme imzaladık. Biz, ekonomik imkânlarımızı sonuna kadar zorlayarak, işçimize en iyi ücreti vermeye çalıştık. İki yıllık imzaladığımız sözleşmeyle işçi ücretlerinde, birinci yıl yüzde 14, ikinci yıl yüzde 14 artış yaptık. Belediyemize, işçilerimize, ailelerine ve ilçemize hayırlı olsun. dedi.
Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan da sözleşmeyi mutlu bir şekilde sonuçlandırdıklarını belirterek, İşçilerimize, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olsun. dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48