ALAPLI BELEDİYESİNDEN ÇAĞRI! "HEP BİRLİKTE İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUYALIM"

ALAPLI BELEDİYESİNDEN ÇAĞRI! "HEP BİRLİKTE İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUYALIM"

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tüm vatandaşlarımızı 29 Ekim’de saat 19.23’te hep birlikte İstiklal Marşı'nı okumaya davet ettiklerini bildirdi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Cumhuriyet Bayramımızın 97. Yılını maske ve sosyal mesafe kuralarına uygun bir şekilde Anıt önünde kutlayacaklarını söyledi.
29 Ekim saat 19.23’te İlçemizin dört bir yanından çalınacak İstiklal Marşımızı hep birlikte okuyacaklarını belirten Tekin, “Cumhuriyet Bayramımızın 97. yılını İlçemizde coşkuyla kutlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Korona virüs tedbirleri kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı dolu dolu sokaklarda değil; yüreklerimizde, gönüllerimizde ve akıllarımızda kutlayacağız. Bu nedenle 29 Ekim Perşembe akşamı, bu çok önemli günde tüm Alaplılı hemşerilerimi saat 19.23’de evlerinin balkonlarında, pencerelerinde ve Atatürk Anıtı önünde maske ve sosyal mesafe kurallarına uyarak İstiklal Marşı'nı okumaya davet ediyorum. Hemen ardından Atatürk Anıtı önünde havai fişek gösterilerimiz olacak. İstiklal Marşı'mızı büyük bir coşkuyla, büyük bir gururla, büyük bir inançla, yüreklerimizden gelen seslerle hep birlikte söyleyelim ve Cumhuriyetimizin ilanının 97.yıl dönümünü bir kez daha kutlayalım.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39