ALAPLI HEYETİ'NDEN ANKARA TEMASLARI...

ALAPLI HEYETİ'NDEN ANKARA TEMASLARI...

Zonguldak Alaplı Kent Konseyi ile Alaplı Gazeteciler Derneği üyelerinden oluşan heyet, Ankara’da üst düzeyde görev yapan ve Zonguldaklı olan  bürokrat, hukukçu, tuğgeneral, eğitimci ve siyasetçiler ile bir araya gelerek sosyal ve kültürel alanda uygulanacak ortak projeler, ve İlçenin gelişmesi konusunda değerlendirdiler.  

  Alaplı'dan kalabalık bir heyet ile önceki gün Ankara'ya hareket eden konsey ve dernek üyelerinin ilk olarak, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit oldu. Burada Yiğit'in yakın ilgi ve alakası ile sıcak bir şekilde karşılanan heyet Yiğit'e günün anısına Alaplı tablosu, plaket ve yöresel ürünler takdim etti.

  Ardından sırasıyla Milli Savunma Bakanlığı Teknik Hizmetler Genel Müdürü Tuğgeneral Mustafa Üstün, Yargıtay Üyesi Hakim Kemal Güngör, Ankara  Savcısı Birol Tufan'ı da Adalet Sarayında ziyaret eden heyet ilk günkü programı Danıştay Başkanlığı Güvenlik Müdürü Coşkun Şengün ile bir araya gelerek tamamladı. Bu ziyaretler kapsamında da heyet, Alaplı bürokrat, hukukçu ve Tuğgeneral Üstün'e çeşitli hediyeler takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48