Başkan Tekin'den moral ziyareti

Başkan Tekin'den moral ziyareti

Başkan Tekin'den moral ziyareti

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplıda Alaplı Belediyesporlu futbolcular ve teknik heyete moral ziyaretinde bulundu. Beklenen Devrek maçı öncesi takımın durumu hakkında bilgiler alan Başkan Tekin, Alaplı Belediyesporun bu hafta sonu oynanacak Devrek Belediyespor maçının güzel geçmesi ve galibiyetle imza atacağını olan inancını ifade etti.
Teknik Direktör yönetiminde hazırlıklarını sürdüren Alaplı Belediyespor futbol takımı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekinin ziyaretiyle moral depoladı. Ziyarette Başkan Tekine, Belediye idari amirleri, Belediyespor Kulüp Başkanı yönetimi eşlik etti. Devrek maç öncesi takımın durumu hakkında bilgiler alan Başkan Tekin, başarının inanmakla başladığını belirterek, İnanıyorum ki güzel bir sezon geçiriyoruz. Teknik heyetin, yöneticilerin, taraftarımızın, basınımızın ve bizlerin vereceği desteklerle başarı gelecektir. Bu iş masanın dört bacağıdır. Dört bacağı da bir araya getirdiğiniz takdirde başarı gerçekleşecektir. Biz bu inançla yola çıkıyoruz dedi.
Takım olarak iyi bir şekilde adapte olduklarını belirten Alaplı Belediyespor Kaptanı ise, Takıma yeni katılan arkadaşlarımızla iyi bir yapı oluşturduk. Beklenenden daha iyi bir şekilde adapte olduk. Bu birlikteliği sürdürüp, sezon sonunda da çok istediğimiz şampiyonluğu da yaşayıp tekrar tarihe geçmek istiyoruz. Takım olarak birbirimize inanıyoruz. Sizlerin ve yöneticilerimizin desteği ile bunu başaracağımızdan hiç şüpheniz olmasın dedi.

 

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48