Caddelerde Bakım ve Onarım Çalışmaları

Caddelerde Bakım ve Onarım Çalışmaları

Caddelerde Bakım ve Onarım Çalışmaları

Alaplı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki bozuk yolların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
Yeni Siteler Aydınlık Caddesi ve PTT Yokuşu Caddesi ile Dr. Muammer Aksoy Caddesi arasındaki bağlantı yolunda yapılan yol bakım ve onarım çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Fen İşleri Müdürlüğünden bir ekibin sürekli yol bakım ve onarım çalışması yaptığını ifade ederek, İlçemizin bozuk olan yollarında hiç ara vermeden yol bakım ve onarımı yapıyoruz. Yol bakım ve onarım ekibimizden biri şu anda Yeni Siteler Aydınlık Caddesi üzerindeki bozuk yolların bakım ve onarımını sürdürüyor. Diğer bir ekibimiz de 1050 Evler semti Dr. Muammer Aksoy Caddesi ile Yeni PTT Sokak arasındaki bağlantıyı sağlayan dik yolda bakım onarım çalışmasına başladı. Bu caddede de çok yol bakım ve onarımının yanı sıra çevre düzenlemeyi de kapsayan geniş kapsamlı bir çalışma yapacağız. Çalışma yapılan alanlarda yol genişletme, kaldırım, korkuluk ve çevre düzenleme çalışması da yapıyoruz dedi.
Belediye Başkanı Nuri Tekin, incelemeleri sırasında Mahalle sakinleriyle de sohbet ederek, isteklerini dinledi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare Toplantısına katıldıklarını bildirdi.

Ocak, yaptığı yazılı açıklamada, Ankarada TOBB ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, yapılan çalışmaların masaya yatırıldığını belirtti.

Toplantının faydalı geçtiğini ifade eden Ocak, şunları kaydetti:

Toplantıda TOBBun iş dünyasıyla ilgi yaptığı faaliyetler ve çalışmalar masaya yatırıldı. Ayrıca ekonomideki büyüme oranları anlatılarak yıl sonuna kadar büyümenin devam edeceği vurgulandı. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın öncülüğünde başlayan istihdam çalışmalarında TOBB üyelerinin 6 ayda 1 milyon 200 kişiye iş imkanı sağladığı anlatıldı. Toplantı odamız açısından çok faydalı geçtiğini düşünüyorum.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48