Ecdadımız okçuydu!

ALAPLI’DA “ECDADIMIZ OKÇUYDU BİZİM, BİR FIRSAT DA BİZE VERİN” PROJESİ -İLGİNİN VE KATILIMIN AZ OLMASI ÜZDÜ

Ecdadımız okçuydu!

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ( ALGES) ve Alaplı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen“Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin” adlı projenin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa bütün sivil toplum örgütleri, kurum müdürleri, siyasi partiler okul müdürlerinin davet edilmesine karşın ilginin az olması üzdü.
Alaplı Kapalı Spor Salonunda düzenlenen açılış kokteyline Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Alaplı Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Anadolu Engelliler Birliği Derneği Genel Başkanı Burhan Gümrükçü, Zonguldak Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Gülden Ak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Kalem personeli Aslım Eryiğit, Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ömer Dereli, Alaplı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bayraktar, Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ( ALGES) Başkanı İsmail Korkut ve yönetimi, İl genel ve bazı belediye meclisi üyeleri, bazı siyasi parti başkan ve yöneticileri, bazı sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri, sendika başkanları, kulüp sporcuları, aileleri, okçuluk kursiyerleri, ve aileleri, bazı okul müdürleri, esnaflar ve bazı köy muhtarları katıldı. 
Açılışta konuşan Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, “ Alaplı’daki engellilerimiz ve özellikle derneğimizin spor da gösterdiği başarılarla Alaplı’mızın adını duyurmaları bizleri gururlandırıyor. İnşallah Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ( ALGES) ve Alaplı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün ortak işbirliği ile gerçekleştirilen Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin” adlı proje ile de Alaplı’mızın adını duyuracaklar. Ben sizlere güveniyorum. Alaplı Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Süleyman Bayraktar’a da başarılı çalışmalarından ve gösterdiği özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Alaplı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bayraktar’da Alaplı Kapalı Spor Salonunu sporcuların daha iyi şartlarda spor yapmalarına uygun hale getirmek için gayret gösterdiklerini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.“Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin” adlı projenin hayırlı olmasını diledi. 
Konuşmaların ardından açılışa katılan davetliler ok atışı yaptı.

Gündem

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuran
Kamuran - 4 yıl Önce

Yanlışınız var bence. İlgi hiçte az değil. Bilakis kursiyer sayısı o kadar fazla ki vakit bulunamıyor.

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48