Gazetecilerden ilk ziyaret ÇEBİ Grup'a…

Genel kurulunu gerçekleştiren gazeteciler ilk ziyareti ÇEBİ Grup'a yaptı.

Gazetecilerden ilk ziyaret ÇEBİ Grup'a…

Genel kurulunu gerçekleştiren Alaplı Gazeteciler Derneği ilk ziyaretini, ÇEBİ Medya CEO’su Yasin Hamzaçebi’ye gerçekleştirdi.   

Alaplı Gazeteciler Derneği’nin İbrahim Doğan Bostancı Başkanlığında oluşan yeni yönetim Kurulu nezaket ziyaretlerine ÇEBİ Medya Grup ile başladı.

ÇEBİ Grup’un Göktepe altında bulunan Akaryakıt tesisleri içeresindeki ofisinde Gazetecileri kabul eden Hamzaçebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.  

HAMZAÇEBİ, “ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ”

Hamzaçebi,  Hayırlı olsun temennisi ile başladığı konuşmasına, “Biz de bu sektörün içinde çıtanın daha da yükselmesi adına çalışıyoruz. Gazetecilik zor ve meşakkatli bir iş. Sizlerin işi gerçekten zor. Toplumun bilgi alma hakkına katkıda bulunuyorsunuz. Yeri geldiğinde geceniz-gündüzünüz olmuyor. Bizde Gündem Gazetesi’ni bünyemize katarak, burada kaliteyi okuyucumuza en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Yeni Yönetiminize başarılar diliyorum.” dedi.

BOSTANCI “ÖRGÜTSÜZ HİÇ BİR BAŞARI SAĞLANAMAZ”

Dernek Başkanı Bostancı’da “Sizlere hayırlı olsun ziyaretine gelememiştik. Yeni yönetimi oluşturur, oluşturmaz, ilk ziyaretimizi size gerçekleştirdik.  Bizler örgütsüz hiçbir başarının sağlanamayacağı düşüncesiyle arkadaşlarımızla bir araya gelip aynı çatı altında meslektaşlarımızın sorun ve isteklerini çözme arzusundayız. Amacımız, yaşadığımız şehre elimizden geldiği ölücüde katkıda bulunmak ve çözüm üretmek. Sizin basın sektörüne girmenizden ötürü duyduğum memnuniyeti ifade etmeliyim” dedi.

Gerçekleşen ziyarette; Gazeteciler Mehmet Öztürk, Yasin Ören, Metin Mudanya ve Hasan Haşılda hazır bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 13:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ ACAR
YILMAZ ACAR - 6 yıl Önce

ADAM GİBİ ADAMDIR YSİN ABİM.ALLAHIM SANA ÇOK VERSIN.SAYGILAR ABİM

MEFTUN
MEFTUN - 6 yıl Önce

fakir fukara babası yasın bey mevlam sıze çok ama çok versın.SİZİ ÇEKEMEYENLERIN ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN

İSMET
İSMET - 6 yıl Önce

ALTIN ALTINDIR YASIN ABİM.SEN ALTINSIN..HURDACILAR SANA YAKLAŞAMAZ

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48