GELGEÇ, GÜVEN TAZELEDİ

GELGEÇ, GÜVEN TAZELEDİ

GELGEÇ, GÜVEN TAZELEDİ

Zonguldakın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Seçimlerin gülen tarafı Muharrem Gelgeç oldu.
Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kurulu Alaplı Belediyesi Kültür Salonunda yapıldı. İki liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Muharrem Gelgeç 457 oy alırken diğer aday Cihat Çevik ise 112 oy aldı. Alaplı Belediyesi Kültür Salona gelen üye ve konuklar polis tarafından tek tek aranarak içeri alınırken, kongre öncesinde davetlilere etli pilav, tatlı ve ayran ikram edildi.
Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için Pazar gününe ertelenen Genel Kurul toplantısına üyeleri büyük ilgi gösterdiler. Divan Başkanlığına Zonguldak Birlik Başkanı Muharrem Coşkun ve Esnaf Sanatkarlar üyeleri getirildiği Genel Kurula Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, meslek kuruluşları temsilcileri ile üyeler katıldı. Her iki adayın konuşmalarını tamamlaması ve Genel Kurulda Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyetleri okunarak oylandı ve ibra edildi. Seçimlere mevcut Başkan Muharrem Gelgeç ve diğer grubunun temsilcisi Cihat Çevik katıldılar.
705 üyeden 585 üye seçmeni oy kullandı.Yapılan tasnif sonucu mevcut başkan Muharrem Gelgeç 457 oy alırken Cihat Çevik 112 aldı. 11 oy geçersiz sayıldı.
Oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından mevcut başkan Oda Başkanı Muharrem Gelgeçi arkadaşları kutlayarak tebrik etti. Ardından üyeler tarafından tebrik yağmuruna tutuldu. Çok mutlu olduğu gözlenen Gelgeç,Ekip arkadaşlarımızla çok çalıştık. Dava arkadaşlarıma ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorumdedi.
Öte yandan yapılan seçimlerin ardından yeni yönetim ve denetim kurulu şu isimlerden oluştu:
‘Muharrem Gelgeç, Murat Yılmaz, İbrahim Çetin, Yasin Ergin, Recep Uğuz, Süleyman Özdemir ve Sinan Durmuş. Denetleme Kurulu; Serkan Yılmaz, Ramazan Uğurlu, Fatih Şen.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2018, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48