Hayatının Biletini Aldı

Hayatının Biletini Aldı

Hayatının Biletini Aldı

Zonguldakın Alaplı ilçesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde biletinde sorun olduğu için otobüsten inen bayan öğretmen, sorunu çözmek için gittiği bilet gişesinde sürpriz evlenme teklifi aldı.
Van Erçiş İlçesinde yaklaşık 2 yıldır Sosyal Bilimler Öğretmeni görevinde bulunan Tufan Bozdağ(33), bir süredir beraber olduğu ve Van Erçiş ilçesinde görev yapan kız arkadaşı İngilizce Öğretmeni Asiyegül Öztürke (28), Alaplı Terminalinde sürpriz evlilik teklifi yaptı. Sürprizden habersiz Bursadan bindiği otobüsle Zonguldaka gelen Asiyegül Öztürk, araç sürücüsünün kendisine Biletinizde sorun var demesi üzerine otobüsten inerek bilet gişesine gitti. Bilet gişesi önüne gelerek işlem yapmak isteyen Öztürk, erkek arkadaşı Tufan Bozdağın önünde diz çökerek sürpriz evlenme teklifiyle karşılaşınca kısa süreli şaşkınlık yaşamasının ardından teklife Evet cevabını verdi.
Şehir dışından gelen sevgilisine unutulmaz bir evlilik teklifi hazırlamak için planını hazırladığını söyleyen Bozdağ, Güzel bir evlenme teklifi yapmak için arkadaşlarımla hazırlandık dedi.
Teklifin kabul edilmesinin ardından çevredeki vatandaşlar hep birlikte alkışlayarak gençlere destek verdi. Bozdağ, yanında getirdiği alyansı Öztürkün parmağına taktı.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 07:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48