Hükümet Caddesi sil baştan!

Hükümet Caddesi sil baştan!

Hükümet Caddesi sil baştan!

Alaplı Belediyesi, Hükümet Caddesi’nde 30 yıldır yapılmayan kaldırım ve parke yenileme çalışmasına başladı.
Alaplı Belediyesi İlçenin en işlek caddesi olan Hükümet Caddesi’ndeki parke ve kaldırımları 30 yıl sonra yenileyerek daha modern bir görüntüye kavuşturuyor.
İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, esnaflarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.
Tekin, 30 yıldır Hükümet Caddesi’nde yapılmayan kaldırımları yeniden yaparak halka söz verdiği gibi İlçeyi daha modern bir hale dönüştüreceklerini söyledi.
Alaplı’da 4,5 yıldır çok önemli hizmetler yaptıklarını, yapılan hizmetleri de halkın takdir ettiğini ifade eden Tekin, “Hükümet Caddesi’nde 30 yıldır yapılmayan kaldırımları halkımıza söz verdiğimiz gibi yenilemeye başladık. İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden Hükümet Caddesi güzergahını takip ederek Belediye binası önüne kadar kaldırım ve parkeleri değiştirerek ışıklandırma ve oturma banklarıyla birlikte caddemizi daha modern ve cazibeli bir hale kavuşturacağız. Bundan önceki aylarda meclis toplantısında Hükümet Caddesi’nde yapılacak yeniliklerle ilgi bir kredi talebimiz vardı. Ancak bu talebimiz onaylanmadı. Bundan ötürü biraz gecikme yaşandı. Biz şimdi belediyenin kendi bütçesini zorlayarak halkımıza verdiğimiz bu sözümüzü yerine getirmeye çalışıyoruz. 30 yıldır yapılmayan kaldırımları en kısa sürede tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Biz göreve geldiğimizde verdiğimiz sözler vardı. Bu sözleri yerine getirmek için 4,5 yıldır gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı tempoyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48