İYİ PARTİ'NİN YENİ ALAPLI İLÇE BAŞKANI RECEP GÜNDOĞDU SEÇİLDİ

İYİ PARTİ'NİN YENİ ALAPLI İLÇE BAŞKANI RECEP GÜNDOĞDU SEÇİLDİ

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, koronavirüs nedeniyle vefat eden Alaplı İlçe başkanı Emrullah Erdoğan'ın yerine yönetim kurulu üyesi Recep Gündoğdu'nun yeni ilçe başkanı olarak seçildiğini söyledi.
Yavuz Erkmen yaptığı açıklamada, "Alaplı İlçe Başkanımız Emrullah Erdoğan’ın vefatı nedeniyle Alaplı İlçe Başkanlığımız boşalmıştı. İlçe Yönetim Kurulu Partimiz Tüzüğü gereği  bugün toplantı yaparak boşalan İlçe Başkanlığı için seçim gerçekleştirmiştir. Toplantıda Yönetim Kurulu üyeleri oybirliği ile Yönetim Kurulu Üyesi Recep Gündoğdu’yu yeni İlçe Başkanı olarak seçmişlerdir. Vefat eden Emrullah Erdoğan arkadaşımıza bir kez daha Allah'tan rahmet dilerken yeni seçilen Recep Gündoğdu arkadaşımıza ve birlikte güzel bir beraberlik örneği gösteren Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz Bugün gösterdikleri birlik ve beraberliğin Alaplı'da güzel ve iyi sonuçlar getireceğine yürekten inanıyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYTEN DEMİRBAŞ
AYTEN DEMİRBAŞ - 2 hafta Önce

Hayırlı günler başkanım ben Ayten Demirbaş Ereğli Devlet Hastanesi'nde çalışmaktayım engelli oğlum nedeniyle kendimi Alaplı Devlet Hastanesi'ne becayiş bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz her zaman arkanızda olacağıma söz veriyorum hiç kimseye güvenim kalmadı kime gittiysem hallederiz diyerekten resmen kapı dışarı derdimi anlayan da anlamıyormuş gibi Tamam tamam deyip geçiştiriyor 2007 yılında hastaneye girişim var temizlik personeliyim Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48