KARI-KOCAYI ÖLDÜRDÜ, ARDINDAN İNTİHAR ETTİ

KARI-KOCAYI ÖLDÜRDÜ, ARDINDAN  İNTİHAR ETTİ

Alaplı’da yaşanan silahla adam öldürme olayının muhtemel zanlısı olan ve  bir araçta başından vurulmuş halde bulunan şahsın hayatını kaybettiği bildirildi.
Valilikten yapılan açıklamada, maktul C.K. ve eşi H. K’nin, zanlı C.S ile geçmişten kaynaklı bir husumet bulunduğunun ve cinayetin bu sebepten işlenmiş olabileceğinin değerlendirildiği belirtildi.
Açıklamada şunlar kaydedildi:
“30/09/2020 günü Alaplı ilçesinde meydana gelen silahla adam öldürme olayında; Yeni Siteler mahallesinde ikamet eden C.K. ile eşi H.K. evlerinde öldürülmüş şekilde bulunmuşlardır.
Söz konusu ikamet adresine yakın bir yerde C.S. isimli vatandaşın kullanmış olduğu bir araç yoldan çıkmış vaziyette bulunmuş, araç içerisinde yapılan kontrolde araç sürücüsünün başından silahla vurulmak suretiyle yaralandığı görülmüştür. Araç sürücüsü C.S. kaldırılmış olduğu hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır.
Araç sürücüsü C.S.’nin, ikametlerinde ölü bulunan C.K. ve H.K. çiftini geçmişten kaynaklı bir husumetten dolayı öldürdükten sonra olay yerinden aracıyla kaçarken araç içerisinde intihar girişiminde bulunduğu değerlendirilmekte olup, olaya ilişkin adli tahkikata başlanılmıştır."

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48