Köylere Can Suyu

Köylere Can Suyu

Köylere Can Suyu

Yaz ayları ile birlikte su kullanımının iyiden iyiye arttığı Alaplı İlçesi köylerinde vatandaşın imdadına Alaplı Belediyesi yetişiyor. Alaplı Belediyesi İtfaiye ekipleri her gün 4-5 tanker suyu çeşitli köylere taşıyarak adeta vatandaşın can suyu oluyor.
Yaz sıcakları ve nemin kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde aynı zamanda fındık sezonuna girilmesi sebebiyle artan su kullanımına Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin çözüm buluyor.
Alaplı İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, Belediye Başkanı Tekin’in bu konudaki duyarlılığına dikkat çekerek, “Köylerimizde yazın nüfus yoğunluğu oluyor. Bazı köylerde ise su boruların da sıkıntılar oluyor. Yaşanan su sorunlarını Başkanımızın talimatı ile çözmeye çalışıyoruz. Günlük talebe göre 4 ile 5 tane köyümüze içme suyu temin ediyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kdz Ereğlili
Kdz Ereğlili - 4 yıl Önce

Böyle bir Belediye Başkanı Böyle bir Müdür her ile ilçeye lazım, her yerdeler vatandaşın en ufak sıkıntısında yaz kış yağmur çamur demeden yanlarındalar, bu insanları bu değerleri kaybetmemek lazım eminimki bu insanları çok daha iyi yerlerde göreceğiz yolunuz açık olsun koca yürekli insanlar baştacısınız Nuri Tekine Sinan Taşkına saygı ve sevgilerimizle Allah sizden razı olsun

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48