Ocak 'Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır'

Ocak “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Ocak 'Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır'

2 Nisanda yapılacak seçim öncesi basın toplantısı yapan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak , Biz kimseye cennet vaat etmiyoruz. Hayal vaat etmiyoruz. Biz gerçeklerle ve belgelerle konuşuyoruz dedi.
Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, 2017 Ekim ayında yapılması planlanırken 2018 Nisan ayına ertelenen oda seçimleri öncesi Alaplıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Ocak, yeniden aday olduğu Oda Başkanlığı seçimleri öncesi yaptığı çalışmaları değerlendirerek yapacakları çalışmaları anlatarak Alaplı ekonomisi hakkında bilgiler verdi. Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu ile basın mensuplarının karşısına çıkan Ocak önemli açıklamalar yaptı.
Öncelikle seçimlerin neden ertelendiğini anlatan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ekim 2017 tarihinde seçimlerimizi yapmak üzere tarihimizi resmi olarak almış ve çalışmalarımızı tamamlamıştık. Ancak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı tüm Oda ve Borsalarda 2017 Ekim-Kasım aylarında aylarında yapılması planlanan seçimler, Bakanlar Kurulu Kararı ile 2018 Nisan ayına ertelendi. Gönül seçimlerin zamanında yapılmasını arzu etse de, söz konusu milli ekonomimizin bazı iç ve dış yönlendirmelerden zarar görmemesi olduğunda, böylesi ulusal tehdit ve tehlikeler karşısında alınan kararlara uymak ve desteklemek hepimizin görevidir. Bu bir devlet kararıdır ve bizler demokrasiye inanan, devletimizi ve milletimizi temsil eden hükümetimizin aldığı, devleti ve ekonomimizi korumayı amaçlayan siyaset üstü her kararı sorgulamaksızın destekler ve arkasında dururuz dedi.

Hepimizin amacı şehrimize hizmet etmek
Öncelikle seçimlerde, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Meclisinde, Yönetiminde veya Meslek Komitelerinde yer almak için aday olan, bunun için bir süredir seçim çalışmaları yapan diğer adaylara gösterdikleri çabalar için Zonguldak ve Alaplının iş dünyasının geleceği adına teşekkür eden Recep Ocak, Hepimizin amacı şehrimize ve şehir ekonomimize hizmet etmektir dedi. Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak öncelikli hedeflerinin Alaplı Organize Sanayi Bölgesini faaliyete geçirmek olduğunu kaydeden Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak; ‘ Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine rakip olan değil, Onların gelişmesi için elinden gelen çalışmaları yapan bir kurumdur dedi.

Alaplı TSO seçimden seçime çalışan bir yer değildir
Alaplı TSO seçimden seçime çalışan bir yer değildir diyen TSO Başkanı Ocak, şöyle dedi:

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48