Proje Kapanış Kokteyli Düzenlendi

Alaplı Meslek Yüksekokulu’nda “Kırsalın Yıldızları Engelleri Spor İle Aşıyor” Proje Kapanış Kokteyli Düzenlendi

Proje Kapanış Kokteyli Düzenlendi

 Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Ömer Dereli, Kırsalın Yıldızları Engelleri Spor ile Aşıyor projesinin sona erdiğini bildirdi.

Dereli, yaptığı yazılı açıklamada, okul tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen projeyle engelli gençlerin, kırsalda eğitim gören öğrencilerle 7 ay süreyle spor yaparak kültürel etkinliklere katıldıklarını belirtti.

Projenin kapanışını geniş kapsamlı katılımla yaptıklarını kaydeden Dereli, şunları kaydetti:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından 2016-2 Proje kapsamında desteklenen ve okulumuz tarafından yürütülen Kırsalın Yıldızları Engelleri Spor İle Aşıyor Projesi 7 Kasım 2017de başlamıştı. Proje süresince okulumuz spor salonunda engelli gençler, Çatak Köyü Ortaokul öğrencileri, okulumuz spor topluluğu öğrencileri ve diğer öğrencilerimizle her hafta spor etkinlikleri düzenledik. Proje süresince 50 kişiyle sinema,120 kişi ile piknik ve 40 kişi ile de Çanakkaleye seyahat etkinliği düzenledik. Bugün itibarıyla projenin kapanışını yaptık. Projemize destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bu tür projelerimiz okulumuzda devam edecek.

Kapanış Kokteyline;İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın Cevat Çevik, İlçe Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Sayın Fatoş Taymez, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Arife Çevik, Siyasi Parti Temsilcileri, Yüksekokulumuz Akademik- İdari Personeli, Yüksekokul Öğrencileri, İlçemiz Engelli Gençleri ve Projemizden yararlanan Alaplı İlçesi Çatak Köyü Ortaokulu öğrencileri katılmışlardır.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48