Şoförler Odasına muhtar başkan adayı

Şoförler Odasına muhtar başkan adayı

Şoförler Odasına muhtar başkan adayı

Alaplı Çatak Köyü Muhtarı Ramis Karakaya bir basın toplantısı düzenleyerek Alaplı Şoförler Odası seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıkladı.
Alaplı Özmen Petrol, Pınar sofrasında düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, Çatak Köyü Muhtarı Ramis Karakaya, Cumartesi günü yapılacak olan Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kuruluna Başkan adayı olduğunu açıkladı.
Karakaya,b en ve ekibim Şoför arkadaşlarımıza hizmet etmek için aday olduklarını söyledi.
Aday olmam yönünde çok büyük talep olduğu için Başkanlığa aday olduğunu ifade eden Karakaya, Öncelikle toplantımıza katılan tüm şoför arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şoför arkadaşlarımızdan bize adaylık için talep geldi bizde adaylığımızı koyduk. Hayırlısıyla Cumartesi günü kongrenin en iyi şekilde geçmesini diliyorum. Hizmet etmek için aday olduk. Değerli Dostlarım!! Alaplımızın canını malını emanet ettiği, değerli şoför esnafı kardeşlerimizin hak ettikleri değeri onlara kazandırmak, ve onların evi olan şoförler odasının prestijini artırmak için, bize bu görevi layık gören abilerimiz ve kardeşlerimizden gelen talep üzerine bu yola yüreğimizi, alın terimizi gönlümüzü vermeye karar verdik. Bu süreçte bizzat yanımızda olan ve olmak isteyip olamayan gönlünde ve dualarında bize destek veren herkese canı gönülden teşekkür eder, Alaplı’mıza ve şoför esnafı arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan özkan ereğli
erhan özkan ereğli - 5 yıl Önce

kardeşimiz kemal çam başkanımıza başarılar diliyoruz yolu açık olsun

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48