VALİ TUTULMAZ'IN ALAPLI TEMASLARI

VALİ TUTULMAZ'IN ALAPLI TEMASLARI

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Alaplı İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı. Köy ve mahalle muhtarları ayrıca İlçe kurum müdürleriyle bir araya gelen Vali Tutulmaz, vatandaşlarımıza sunulan hizmete yönelik görüş, öneri ve beklentilerini ifade etti, tecrübelerini paylaştı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Alaplı İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı.

Vali Tutulmaz: “Muhtarlık önemli bir müessese olup, kamu ile vatandaş arasında bir bağ bir köprü görevini yerine getirmektedir. Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde görevimizi yaparken işimizi mümkün olduğunca yarına bırakmadan, aksatmadan, zamanında yaparak vatandaşımızı mağdur etmemeliyiz. Güler yüzlü ve yol gösterici olmalıyız.” dedi. Vali Tutulmaz,  Muhtarları tek tek dinleyerek, kendilerinden gelen talepleri kuruluşlar nezdinde takip edeceğini belirtti.

ŞEHİDİN AİLESİNE  VE ESNAFLARA ZİYARET

Vali Mustafa Tutulmaz, Alaplı ilçemizde, vatani görevini yaparken Batman Kozluk'ta şehit düşen Aziz şehidimiz Jandarma Onbaşı Recep Turan'ın değerli annesi Halime Turan ile babası Ercan Turan'ı evlerinde ziyaret ederek “Acınızı yürekten paylaşıyoruz.” dedi.

Alaplı ilçemizde esnaflarımızı ziyaret eden Vali Tutulmaz, kendilerine hayırlı bol kazançlar diledi. Vatandaşlarımızla sohbet etti.

Tutulmaz, daha sonra Ereğli ilçesine geçerek temaslarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48