Yılmaz, Adaylığını açıkladı...

Yılmaz, Adaylığını açıkladı...

Yılmaz, Adaylığını açıkladı...

Zonguldak Alaplı İlçesinde Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Murat Yılmaz, Nisan ayında yapılacak olan Alapı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimlerinde adaylığını açıkladı.
Alaplı TSO Başkanlığına aday olan Murat Yılmaz gelecek dönemle ilgili projelerini ve hedeflerini açıkladı. Birlik, beraberlik mesajı verdi, ekip çalışmasına vurgu yaptı. İş adamı Murat Yılmaz, çalışma arkadaşlarıyla birlikte bir basın açıklaması yaptı. Gelecek döneme ait projeleri ve izleyecekleri yönetim anlayışı ile ilgili bilgileri kamuoyuna açıklayan, Yılmaz, Alaplı değerlerini dışarıya kaçırdığımız zaman biz dışarıdan yatırımcı alamayız. Alaplı 5 kişiden 10 kişiden ibaret değildir. Alaplı bütün köyleriyle mevcut dışarıdaki iş adamlarıyla bir bütündür. dedi. Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Adayı Murat Yılmazın konuşmasında, Bizler Alaplı OSBde Ereğlide olmayıp Karabükte olan demir çelik, haddane, inşaat demiri ile ilgi aylık 5 bin ton kapasiteli bir üretim tesisi kuracağız. Kendi ortaklarımızla kuracağız. Karabükte Esen Ticaret bize sözünü vermiştir. 20 dönüm arazi üzerine bu tesisi Alaplıya kazandıracağız.
Bizim kökümüz kamyoncu esnafından gelmektedir. Kamyoncu esnafının kışlada zorluk çektiğini biliyoruz. Kamyoncu esnafımız bir yere bağımlı kalmayacak. Nakliyeci sorunu işini bitireceğiz. Bu fabrikalar sayesinde kamyoncu esnafını iş sorunu kökten çözeceğiz. Alaplıın geleceği için bir araya geleceğiz, omuz omuza vereceğiz. Mücadele içerisine gireceğiz. Her saniyemizi, her dakikamızı o amacı gerçekleştirmek için geçireceğiz dedi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48