Başka yaralı olmadığı tespit edilince arama sonlandı

KARABÜK’ÜN YENİCE İLÇESİNDE UÇURUMDAN DÜŞEN ARAÇTA SÜRÜCÜDEN BAŞKA BİRİNİN OLMADIĞININ TESPİT EDİLMESİ ÜZERİNE, EKİPLERİN BÖLGEDE YAPTIĞI ARAMA ÇALIŞMALARI SONLANDIRILDI.

Başka yaralı olmadığı tespit edilince arama sonlandı

Karabük’ün Yenice ilçesinde uçurumdan düşen araçta sürücüden başka birinin olmadığının tespit edilmesi üzerine, ekiplerin bölgede yaptığı arama çalışmaları sonlandırıldı.

Yenice ilçesinde akşam saat 19.30 sıralarında meydana gelen kazada ilçe merkezinden Yazıköy istikametine seyreden Emrah Dibekli (28) yönetimindeki 78 AP 532 plakalı otomobil teras bölgesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak uçuruma yuvarlanmıştı. Vatandaşların ve ekiplerin yardımı ile 200 metre uzaklıkta yaralı olarak kurtarılan sürücü yanında 4 kişinin daha olduğunu söylemesi üzerine devreye AFAD ve UMKE ekipleri girdi. Dik ve engebeli olan bölgede saatlerce arama yapan ekipler kazada otomobil çevresini ve ağaçlık alanları didik didik aradı. Aramalar sonucu otomobilde başka birilerinin olmadığı belirlenince herkes rahat nefes aldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48