Jandarmadan kaçak içki operasyonu

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Yaptıkları İstihbari Çalişma Sonucunda Düzce Merkez’de Ve İstanbul’da Yapılan Baskınlarda Yüzlerce Şişe Gümrük Kaçağı İçki Yakaladı

Jandarmadan kaçak içki operasyonu

DÜZCE(İHA) – Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları istihbari çalışma sonucunda Düzce merkez’de ve İstanbul’da yapılan baskınlarda yüzlerce şişe gümrük kaçağı içki yakaladı.

Düzce İl Jandama Komutanlığı ekipleri kaçak içki istiharatını aldıktan sonra harekete geçti. Düzce merkez’de sanayi sitesinde bir iş yerine yapılan baskında 142 şişe gümrük kaçağı içki yakaladı. Yapılan baskında 1 kişide gözaltına alındı.

Yapılan çalışmaların devamında ise İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi’nde kaçak içkilerin bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Ekiplerin İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi’nde 5 ayrı adrese yapılan baskınlarda ise 163 şişe gümrük kaçağı içki yakalandı. Baskında 3 kişi de gözaltına alındı. Toplam 2 şehirde 6 adrese yapılan baskınlarda toplam 305 şişe gümrük kaçağı içkiye jandarma ekipleri el koyarken, 4 kişi de gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48